Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza osoby niewidome i słabowidzące do wypełnienia ankiety na temat możliwości zastosowania druku 3D w tworzeniu modeli i planów dotykowych.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4iDz_3-n2rHnzZ5riNUg2VT4JynuXY7826w3O_OeMgMkIBA/viewform?usp=sf_link
W ramach projektu "Uniwersytet dla wszystkich - Level up" realizowanego przez BON UW uruchomiliśmy laboratorium planów i modeli dotykowych. Obecnie prowadzimy badania dot. możliwości zastosowania technologii druku 3D w orientacji przestrzennej i edukacji osób z niepełnosprawnością wzroku. Celem prowadzonych badań jest udoskonalenie istniejących i wypracowanie nowatorskich rozwiązań na rzecz zwiększenia dostępności kształcenia dla osób z niepełnosprawnościami. Wszystkie odpowiedzi są dla nas bardzo cenne. Na ich podstawie zaprojektujemy konkretne rozwiązania (elementy planów 3D, modele edukacyjne) wspierające naukę orientacji przestrzennej, a także codzienne funkcjonowanie osób niewidomych i słabowidzących.
Dziękujemy za poświęcony czas, wszelkie głosy i opinie.
Działanie współfinansowane w projekcie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt "Uniwersytet dla wszystkich - level up" realizowany w oparciu o umowę nr POWR.03.05.00-00-A067/19-00 zawartą pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.
Kontakt z nadawcą ogłoszenia: k.albin@uw.edu.pl
Kontakt z DZdN:
wypozycz@dzdn.pl

Licznik Odwiedzin

235891
DziśDziś89
WczorajWczoraj154
W tym tygodniuW tym tygodniu89
W tym miesiącuW tym miesiącu4420
Wszystkie dniWszystkie dni235891