Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

PROGRAM
A. Niepełnosprawność intelektualna – Gr 1
B. Niepełnosprawność intelektualna – Gr 2
C. Niewidomi i słabowidzący
23 lipca 2022 sobota
Akredytacja 13.00 do 15.00 w Recepcji
Godz. 15.30
A.
Estetyka ruchu – Beata
Danielska
B.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
(online)
C.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek
Godz. 17.00
A.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek
B.
Estetyka ruchu – Beata
Danielska
C.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
(online)
Godz. 18.30 Kolacja
24 lipca 2022 niedziela
8.00 – 9.00 śniadanie
Godz. 10.00
A.
Etnoplastyka – Ewa Kruszyna
(online)
B.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek
C.
Estetyka ruchu – Beata
Danielska
Godz. 11.30
A.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
B.
Etnoplastyka – Ewa Kruszyna
C.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek (online)
Godz. 13.00 – 14.30 Obiad
Godz. 15.30
A.
Estetyka ruchu – Beata
Danielska
B.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
C.
Etnoplastyka – Ewa Kruszyna
(online)
Godz. 18.30 Kolacja
25 lipca 2022 poniedziałek
Godz. 8.00 – 9.00 śniadanie
Godz. 10.00
A.
Ogólnorozwojowe – Ania Golaś
(online)
B.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek
C.
Etnoplastyka – Ewa Kruszyna
Godz. 11.30
A.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek (online)
B.
Ogólnorozwojowe – Ania Golaś
C.
Etnoplastyka – Ewa Kruszyna
Godz. 13.00 – 14.30 Obiad
Godz. 15.30
A.
Etnoplastyka – Ewa Kruszyna
B.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
C.
Rehabilitacja – Sonia
Wieczorek (online)
Godz. 18.30 Kolacja
26 lipca 2022 wtorek
Godz. 8.00 – 9.00 Śniadanie
Godz. 10.00
A.
Ogólnorozwojowe – Ania Golaś
B.
Kreatywne – Ania Osłowska
C.
Muzyczne – Karolina Banach
(online)
Godz. 11.30
A.
Kreatywne – Ania Osłowska
B.
Ogólnorozwojowe – Ania Golaś
(online)
C.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
Godz. 13.00 – 14.30 Obiad
Godz. 15.30
A.
Muzyczne – Karolina Banach
(online)
B.
Estetyka ruchu – Beata
Danielska
C.
Kreatywne – Ania Osłowska
Godz. 18.30 Kolacja
27 lipca 2022 środa
Godz. 8.00 -9.00 Śniadanie
Godz. 10.00
A.
Kreatywne – Ania Osłowska
B.
Muzyczne – Karolina Banach
(online)
C.
Ogólnorozwojowe – Ania Golaś
Godz. 11.30
A.
Choreoterapia – Ola Żaczkova
B.
Kreatywne – Ania Osłowska
C.
Estetyka ruchu – Beata
Danielska
(online)
Godz. 13.30 – 14.30 Obiad
Godz. 15.00 Wykwaterowanie
PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE

 

 

Progran warsztatów Lato z Muzami Zespołu Śląsk w Koszęcinie znajduje się na stronie

http://zespolslask.pl/pl/lato-z-muzami

Licznik Odwiedzin

235895
DziśDziś93
WczorajWczoraj154
W tym tygodniuW tym tygodniu93
W tym miesiącuW tym miesiącu4424
Wszystkie dniWszystkie dni235895