Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

Warszawa, dnia 11.07.2022 r.
Szanowni Państwo,
PZN Instytut Tyflologiczny ogłasza nabór do projektu dotyczącego szkolenia specjalistów czynności życia codziennego.
Osoby zakwalifikowane do projektu:
- otrzymają 122 godziny zajęć (20 godzin wykładów, 78 godzin ćwiczeń, 8 godzin praktyk i 16 godzin wsparcia indywidualnego) realizowanych w ciągu 15 dni (długość i ilość zjazdów dostosowana będzie do możliwości uczestników i wykładowców);
- wyposażymy w umiejętność posługiwania się nowo wydanym programem rehabilitacyjnym dotyczącym czynności życia codziennego „Zrób to sam. Rozwijanie samodzielności osób z niepełnosprawnością wzroku". Program szkolenia obejmie także zagadnienia z zakresu nowych technologii wykorzystywanych w nauczaniu codziennych czynności, adaptacji przestrzeni.

- po zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymają zaświadczenie.

Projekt będzie trwał do końca marca 2023 r.
Jeśli zajdzie taka konieczność wykłady będą realizowane zdalnie, dlatego każdy z uczestników powinien mieć dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa z dostępem do Internetu (najlepiej stałe łącze, a jeśli bezprzewodowe to LTE), słuchawek z mikrofonem.

Koszty, jakie ponosi uczestnik – odpłatność za szkolenie 400 zł brutto i ewentualne koszty przejazdu.
Szkolenie będzie odbywać się w Warszawie w systemie zjazdowym, w związku z tym zapewniamy wyżywienie, zakwaterowanie i przerwy kawowe.
Prosimy o deklaracje uczestnictwa w projekcie do dnia 25.07.2022 r. pod adres e-mail: ioptulowicz@pzn.org.pl (do Pani Iwony Optułowicz). Zgłoszenia przyjmujemy tylko na załączonym formularzu.
W pierwszej kolejności będą kwalifikowane osoby nie będące specjalistami czynności życia codziennego.
Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Zrób to sam – szkolenie instruktorów czynności życia codziennego" dofinansowanego przez PFRON w ramach konkursu „Sięgamy po sukces".

Licznik Odwiedzin

235891
DziśDziś89
WczorajWczoraj154
W tym tygodniuW tym tygodniu89
W tym miesiącuW tym miesiącu4420
Wszystkie dniWszystkie dni235891