Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

Dbam o swoje zdrowie psychiczne! Wsparcie psychologiczne dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób najbliższych w czasie epidemii SARS – CoV– 2
01-02-2022
Z dn. 01.02.2022 ruszamy z projektem „Dbam o swoje zdrowie psychiczne! Wsparcie psychologiczne dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób najbliższych w czasie epidemii SARS – CoV– 2".

Projekt potrwa do 31.12.2022 i jest dedykowany osobom z niepełnosprawnościami oraz ich bliskim (rodzicom, dzieciom, rodzeństwu, opiekunom).

Oferujemy kompleksową i profesjonalną pomoc na terenie całej Polski, zarówno stacjonarnie, jak i poprzez komunikatory czy telefon – średnio 15 h indywidualnego wsparcia psychologicznego dla każdego beneficjenta.

Rozumiemy, że osoby z niepełnosprawnościami oraz ich bliscy mogą szczególnie negatywnie odczuwać skutki ograniczeń, jakie narzuca nam pandemia. Zmniejszenie liczby kontaktów towarzyskich powoduje stres, lęk przed izolacją, nierzadko przygnębienie i smutek, co jest problemem nie tylko dla samych niepełnosprawnych, ale i dla ich rodzin. Dlatego staramy się wyjść naprzeciw potrzebom tej grupy osób.

Do wzięcia udziału w projekcie wymagane są następujące dokumenty:

Dla osoby niepełnosprawnej – orzeczenie o niepełnosprawności oraz podpisany formularz zgłoszeniowy;
Dla osoby najbliższej – dokument niepełnosprawności osoby spokrewnionej oraz podpisany formularz zgłoszeniowy.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą Fundacją:

psycholog@fen.net.pl

Okres realizacji projektu: 01.01.2022 – 31.12.2022

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Licznik Odwiedzin

235889
DziśDziś87
WczorajWczoraj154
W tym tygodniuW tym tygodniu87
W tym miesiącuW tym miesiącu4418
Wszystkie dniWszystkie dni235889