Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

Szanowni Państwo,
Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza osoby niewidome i słabo widzące na premierę spektaklu online „Odwaga" dnia 1 grudnia 2021 r. o godzinie 12.00.

Bilety możecie Państwo zarezerwować w kasie biletowej lub zakupić online - cena biletu to tylko 20 groszy.

Kasa biletowa: tel. (42) 633 50 36, (42) 633 25 39 wew. 314, bilety@powszechny.pl

https://powszechny.pl/pl/teatr/spektakle/odwaga-69-premiera-teatru-dla-niewidomych-i-slabo-widzacych/

Poniżej przesyłamy instrukcję jak oglądać spektakl po zakupie biletów:

Instrukcja:

1. Proszę otworzyć przeglądarkę https://live.bilety24.pl/.

2. Proszę wybrać transmisję na którą posiadają Państwo kody (transmisja odbywa się w czasie rzeczywistym, zgodnie z datą i godziną).

3. Następnie proszę odszukać i uzupełnić pole kodem biletu (aby obejrzeć transmisję proszę wpisać 9-o cyfrowy kod biletu).

Kod biletu można użyć tylko raz, przy próbie wpisania ponownie tego samego kodu przez innego użytkownika transmisja zostanie przerwana.

4. Proszę kliknąć w przycisk „Wejdź".

Odwaga - 69. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących

Jaś Kapela i Hanna M. Zagulska
"Odwaga"
Adaptacja i reżyseria (społecznie): Ewa Pilawska
Scenografia i kostiumy: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Jarosław Staniek
Muzyka: Bartosz Adamiak
Obsada: Małgorzta Goździk, Paulina Nadel, Filip Jacak, Sebastian Jasnoch, Jakub Kryształ, Arkadiusz Wójcik
Ze specjalnym udziałem Karoliny Kleniewskiej, Diany Krupy, Karoliny Łukaszewicz, Ewy Sonnenburg, Barbary Szcześniak, Beaty Ziejki, Andrzeja Jakubasa, Jakuba Kotyńskiego, Artura Majewskiego

69. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących

Mówi się, że strach ma wielkie oczy. Ale przecież każdy z nas czegoś się boi. I choć to banalne stwierdzenie, to nie da się ukryć, że całkowicie prawdziwe. Bo przecież lęk towarzyszy nam niezależnie od tego, ile mamy lat. Boimy się ciemności i tego, co może się w niej kryć, boimy się nowych miejsc i obcych ludzi, tego, że inni nas nie zaakceptują, że nie podołamy stawianym przed nami wyzwaniom, że kogoś zawiedziemy lub rozczarujemy samych siebie. I choć to, czego się boimy i rodzaj towarzyszącego nam lęku się zmienia, to życie na każdym swoim etapie wymaga od nas odwagi.

Marysia jak każda nastolatka powoli zaczyna to rozumieć. Wcześniejsze lęki przestają być straszne, a nawet wydają się śmieszne w konfrontacji z tymi „dojrzałymi", z którymi przychodzi jej się zmierzyć w nowej szkole. Czy i z nimi sobie poradzi? Czy znajdzie w sobie tyle odwagi? Ale czym tak naprawdę jest odwaga? Czy każdy ją w sobie nosi? I skąd ją czerpać?

Historia Marysi pokazuje, że nawet jeśli myślisz, że boisz się najbardziej na świecie, że boisz się jak nikt inny, to i tak możesz być najodważniejszy. To opowieść o sile przyjaźni, wierze we własne przekonania, ale przede wszystkim o odwadze bycia sobą.

Licznik Odwiedzin

208692
DziśDziś75
WczorajWczoraj69
W tym tygodniuW tym tygodniu75
W tym miesiącuW tym miesiącu1838
Wszystkie dniWszystkie dni208692