Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

Szanowni Państwo,
Dziękuję za zainteresowanie udziałem w badaniu.
Udzielone przez Państwa odpowiedzi pozwolą mi uzyskać istotną wiedzę na temat świadczenia usług zdrowotnych dla dorosłych osób słabowidzących i niewidomych przez poradnie podstawowej opieki zdrowotnej w Polsce, a w efekcie zaplanować działania podnoszące ich jakość.

Pragnę podkreślić, że badanie jest całkowicie anonimowe. Państwa odpowiedzi nie będą
w żaden sposób wiązane z Państwa danymi.
Uczestnictwo w badaniu jest dobrowolne, a zgoda na udział może zostać w każdym momencie wycofana.

Ankieta do wypełnienia przez Internet jest dostępna pod adresem
https://forms.gle/NU1JW2bpDQNT1ith9

Jeśli wygodniej Panu/Pani będzie udzielić odpowiedzi w trakcie rozmowy telefonicznej lub samodzielnie wypełniając kwestionariusz przesłany w dokumencie tekstowym (Word), proszę o kontakt telefoniczny, sms, e-mail lub o podanie swojego numeru telefonu lub adresu e-mail, klikając w poniższy link: https://forms.gle/kSocgDzhBszHB9Wg7
Pod tym linkiem oraz na drugiej stronie tego ogłoszneia znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.
Będę wdzięczna za przekazanie informacji o badaniu do kolejnych osób.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania lub jakiekolwiek wątpliwości, chętnie udzielę wyjaśnień.
Moje dane kontaktowe:
Katarzyna Binder-Olibrowska: katarzyna.binder@umed.lodz.pl, tel. 662 585 476
Dziękuję za poświęcony czas! Mam nadzieję, że nasze wspólne zaangażowanie przyczyni się do poprawy jakości opieki zdrowotnej nad osobami z niepełnosprawnością wzroku
Katarzyna Binder-Olibrowska, doktorantka, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Informacja dla osób badanych telefonicznie lub poprzez e-mail:
Na podstawie art. 13 ust. 1 oraz ust. 2 przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Katarzyna Binder–Olibrowska, asystent w Zakładzie Rehabilitacji Psychospołecznej Katedry Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, adres i telefon: Łódź, ul. Lindleya 6, tel. 662 585 476
2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu:
a) nawiązania z Państwem kontaktu w zakresie przeprowadzenia ankiet – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, w zakresie danych podstawowych (imię i nazwisko, nr telefonu, adres e–mail),
b) przeprowadzenia samej ankiety dla celów naukowych – na podstawie art. 9 ust. 2 lit. j ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, w zakresie danych wrażliwych, w tym medycznych, z zastrzeżeniem, iż na etapie wykorzystania wyników badań z przeprowadzonych ankiet zostanie dokonana pełna anonimizacja danych, która uniemożliwi jakąkolwiek identyfikację osób badanych.
3. Pani/Pana dane osobowe mogą być ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora w związku z przeprowadzanymi ankietami.
4. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji celu tj. przeprowadzenia ankiety.
5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i prawo do przenoszenia danych.
6. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku gdy Państwo uznacie, że administrator przetwarza Państwa dane osobowe w sposób niezgodny z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. W trakcie przetwarzania danych nie dochodzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania.
8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwa realizacja celu przetwarzania oraz Państwa udział w badaniu.

Licznik Odwiedzin

189349
DziśDziś102
WczorajWczoraj206
W tym tygodniuW tym tygodniu1101
W tym miesiącuW tym miesiącu2072
Wszystkie dniWszystkie dni189349