Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W BOWLINGU BESKIDY
Bielsko – Biała 20 -23.05.2021 r.

Organizator: Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących PIONEK Bielsko – Biała
Dofinansowanie: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Cele turnieju:
1 Popularyzacja bowlingu
2 Integracja środowiska
3 Popularyzacja miasta i regionu wśród mieszkańców Polski

Wyżywienie i zakwaterowanie: Hotel „Dębowiec", al. Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko – Biała www.hoteldebowiec.pl
Rozgrywki: Retro Bowling Club, ul. Partyzantów 22, 43-300 Bielsko – Biała budynek „Grępielnia" www.retrobowlingclub.pl

W czasach pandemii, gdzie wiele się zmienia, zdecydowaliśmy się nie zmieniać , zaplanowanego już wcześniej terminu naszego turnieju – zatem zapraszamy.
Przypomnę tylko w skrócie: Z dworca do hotelu: przystanek Warszawska Dworzec linia 8 kierunek Szyndzielnia, wysiąść na przystanku Armii Krajowej ZIAD. Z hotelu na kręgielnię: linia 8 wysiąść na przystanku pl. Mickiewicza lub pl. Żwirki i Wigury (kręgielnia jest w połowie drogi między tymi przystankami – zaraz przy tym budynku stoi wagon tramwajowy jako restauracja).
Termin zgłoszeń to piątek 7 maja. Zawodników zgłaszają ich własne kluby, wystarczy podać imię, nazwisko i kategorię kręglarską – resztę danych podacie na miejscu i nie potrzeba ich wpisywać na mail. Nie obowiązuje u nas kolejność zgłoszeń, gdyż zależy nam, aby przyjechali do nas zawodnicy z wielu klubów. Każdy zawodnik musi mieć ze sobą ksero orzeczenia o niepełnosprawności oraz dokument o przynależności do konkretnej kategorii kręglarskiej. Z zasad regulaminu przypomnę tylko, że zawodnicy z B1 rzucają przy barierkach, z zaklejonymi oczami i w goglach, plastry zapewnia organizator.
Kontakt: Zgłoszenia wysyłajcie na adres e-mail: irek3k@wp.pl. Można w tej sprawie kontaktować się telefonicznie: Tadeusz Rozmus: zakwaterowanie i bloki tel.: 669 13 13 11 oraz Ireneusz Kaczmarek

Licznik Odwiedzin

195265
DziśDziś171
WczorajWczoraj157
W tym tygodniuW tym tygodniu328
W tym miesiącuW tym miesiącu3734
Wszystkie dniWszystkie dni195265