Polski Związek Niewidomych

Koło G L I W I C E

Fundacja Edukacji Empatii Rozwoju "Feer" zaprasza na szkolenia w formie zdalnej z obsługi komputerów, sprzętu specjalistycznego oraz obsługi smartfonów, w tym Apple. Szkolenia są bezpłatne, dostosowane do możliwości każdego uczestnika.
Na szkolenia zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, młodzież oraz osoby dorosłe z całej Polski. Szkoleniami obejmujemy również osoby, które są niewidome lub słabowidzące z dodatkową niepełnosprawnością. Do kontaktu zapraszamy również nauczycieli ze szkół ogólnodostępnych, integracyjnych, pracodawców, rodziców i opiekunów, którzy mają podopiecznych z dysfunkcją wzroku i nie wiedzą, jak wytłumaczyć zawiłości technologii informatycznych.
Wymagane do szkolenia jest orzeczenie o niepełnosprawności lub zaświadczenie od lekarza o trudnościach ze wzrokiem. Czas szkolenia jest dopasowywany do każdego beneficjenta. Nabór na szkolenie trwa cały czas, jest to działalność stała.
Zapisy: pon.-pt. w godz. 10:00-15:00, telefonicznie pod numerem: 662 594 011 lub mailowo pod adresem: kontakt@feer.org.pl.
Kontakt z nadawcą ogłoszenia: kontakt@feer.org.pl
Kontakt z DZdN:
wypozycz@dzdn.pl

Licznik Odwiedzin

169260
DziśDziś74
WczorajWczoraj129
W tym tygodniuW tym tygodniu74
W tym miesiącuW tym miesiącu1539
Wszystkie dniWszystkie dni169260